English   |     |  ورود به سايت
چهارشنبه, تير 27, 1403
مقالات
11
چکیده: خطر سقوط در چاه اسانسورواقعا جدی است!! نصب آسانسور باید در شرایطی آغاز شود که محیط و محدوده درب آسانسور درکلیه طبقات کاملا ایمن سازی شده باشد. با توجه باینکه محل نصب آسانسور معمولا در مدخل ورودی ساختمان، و جایی است که رفت و آمد از مقابل آن انجام می شود. همچنین نصب آسانسور زمانی آغاز می شود که اکثر عوامل اجرایی ساختمان یا تعدادی از آنان از قبیل: ... ادامه »
19
چکیده: جهت مشاهده مقاله اینجا کلیلک کنید
14
چکیده: آیا می‌توان از پله‌برقی به جای راه‌پله استفاده کرد؟   یکی از نکات ایمنی که مواکدا توصیه شده است، عدم  استفاده از پله برقی به عنوان راه پله است. هر چند راهنمای ایمنی آسانسور و پله‌برقی دراین­باره توضیح شفاف و مشخصی نداده است، اما در ذیل با ارائه یک سری استانداردها به بررسی و تحلیل  این موضوع خواهیم پرداخت. ... ادامه »
19
چکیده: خلاصه مقاله دنياي صنعتي امروز عرصه وسيع و پرشتاب نوآوري‌ها در كليه زمينه‌هاي صنعتي، ساختماني ، بيولوژيكي و ..... مي‌باشد. صنعت ساختمان در سال‌هاي اخير مواجه با تحولات شگرفي در طراحي و اجراي سازه‌هاي پيچيده، مصالح ساختماني نو، كاهش وزن ساختمان، صرفه‌جوئي در فضا و انرژي و زمان، تجهيزات و تاسيسات نوين و رعايت مسايل زيست ... ادامه »
21
چکیده: آسانسور تنها وسيله رفت و آمد ترافيکي است که مورد استفاده تمامي گروه سني قرار مي گيرد و عمومي ترين وسيله جابجائي عمودي در جهان است. با نگاهي گذا به وضعيت آسانسورهاي منصوبه در کشور، اين نکته به خوبي مشهود مي شود که بيشتر از 3/1 آسانسورهاي کشور داراي عمر بيش از 25 سال مي باشند. از طرف ديگر؛نظر به اين که لوازم و قطعات مورد استفاده در آسانسوردارا... ادامه »
29
چکیده: همان طور که مطلع هستید در کشور ما تعداد زیادی آسانسور وجود دارد که توسط شرکت‌های مختلف نصب و راه‌اندازی گردیده‌اند. آسانسورهایی که در دست بهره‌برداری می‌باشند، غیر از مسائل مالی آن که به چه نحوی و با چه قیمتی عرضه شده، از نظر مسایل فنی آن و رعایت ضوابط فنی و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. آسانسور به تنهایی یک پکیج کام... ادامه »
28
چکیده: مقدمه آیا تا کنون درباره قطع برق و مشکلات ناشی از آن فکر کرده‌اید؟ آیا تا کنون در هنگام قطع برق در آسانسور محبوس شده‌اید؟ آسانسوری را در نظر بگیرید که با ظرفیت کامل در حال حرکت می‌باشد و ناگهان به دلیل قطع برق در فاصله بین طبقات متوقف می‌گردد. در این شرایط افراد محبوس شده در تاریکی بسر می‌برند و فقط نور محدود روشنایی اضطرا... ادامه »
20
چکیده: سیم بکسل‌ها یا به اصطلاح دیگر، طناب‌های فولادی که در ادامه مقاله از این عنوان استفاده خواهیم کرد، به دلیل رطوبت بالای موجود در چاه آسانسور در معرض مرطوب شدن قرار می‌گیرند. از سوی دیگر، هنگامی که یک ساختمان در مکانی دور از آسانسورهایش دچار آتش‌سوزی شود، آبی که برای خاموش نمودن آتش توسط آتش‌نشان‌ها استفاده می‌شود، م... ادامه »
16
چکیده: آشنایی با بیمه های مرتبط با صنعت آسانسور   توسعه صنعتی و گسترش آن مشكلاتی را برای بشر قرن 20به دنبال داشته است. از جمله این مشكلات توسعه بی رویه شهرها و شكل پیچیده تر آن ایجاد كلان شهرها با تمامی مشكلات و غالباً ناهنجاری های خاص آن بوده است. به عبارت ساده تر گسترش افقی شهرها ارتباط رودررو و معمول بین افراد را كاهش و بعضاً نیروی انسانی مت... ادامه »
09
چکیده: بایدها ونبایدها در آسانسور  سامانه خبری سندیکای آسانسور: چون امروزه بیش تر اماکن تجاری و اداری در بلوک های ساختمانی قرار دارند نیاز به استفاده از آسانسور یکی از ضروریات زندگی روزمره شده است .در واقع با توجه به افزایش برج های ساختمانی در شهر ها باید بگوییم اگر آسانسور وجود نداشت ما باید چه کار می کردیم؟ به اعتقاد بسیاری  از مردم برای بالا... ادامه »
19
چکیده:    در قسمت پیشین، با تعاریف و اصول اولیه پله‌برقی آشنا شدیم. در این مقاله اجزای اصلی پله‌برقی به اختصار معرفی می‌گردد.   سازه پله‌برقی (Truss): سازه پله‌برقی معمو... ادامه »
20
چکیده: در این مقاله به بررسی تاریخچه بازرسی آسانسور در ایران پرداخته شده و روند پیشرفت استاندارد آسانسور و افراد حقیقی و حقوقی تاثیر گزار در این روند نقش داشته به اختصار معرفی گردیده اند. همواره هر پیدایش رخداد در جهان هستی دارای پیشینه تاریخی است و دانستن این پیشینه باعث پیشرفت در ادامه روند راه رخداد می شود به طوریکه امروز تحولات و پیشرفت تکنولوزی جهان... ادامه »
20
چکیده:  پله‌برقی‌ها بیشترین ظرفیت جابه‌جایی عمودی را در بین دستگاه‌ای مشابه نظیر آسانسور دارا می‌باشند. استفاده از این وسیله در امکن عمومی متروها، پایانه‌های مسافری، فروشگاه‌ها و مرکز تجاری مزیت‌های رقابتی و ارزش افزوده بسیاری را به دنبال دارد. در مرکز تجاری می‌توان ه... ادامه »
10
چکیده: تکنولوژی NanoSpace ،   شرکت KONE با بهره گیری از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا، راه حلی جدید برای مدرنیزاسیون ارایه نموده است. این راه حل جدید اصطلاحاً KONE NanoSpace نامیده می شود و دارای مزایایی بیشماری می باشد که برخی از این موارد در ادامه  بیان گردیده است. نصب اسانسورهای NanoSpace  در کمتر از 2 ... ادامه »
ارتباط با ما
شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 

تلفن: 22234214

تلفن : 75986

فکس: 26769918 
 
 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
  شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک 
موقعیت شما: مقالات
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.