English   |     |  ورود به سايت
چهارشنبه, تير 27, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 

تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 

 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
   
12
شرکت سباآسانبر برنده جایزه SALES AWARD
چکیده: ضمن تبریک به خانواده بزرگ سبا، به اطلاع می رساند شرکت مهندسی سبا آسانبر برنده بیشترین میزان پیشرفت فروش در بین نمایندگان فروش کانه در خاورمیانه و آفریقا گردید. 
09
چکیده: جهت دریافت متن کامل مصاحبه مهندس نظربیگی در سومین کنفرانس بناهای بلند به لینک پیوست مراجعه فرمایید.
28
شرکت مهندسی سبا آسانبر حامی سومین کنفرانس بناهای بلند
چکیده: بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت مهندسی سبا آسانبر حامی طلایی سومین کنفرانس بناهای بلند 28 الی 30 دی ماه 1395 در مرکز همایش های بین المللی تهران برج میلاد می باشد.  مصاحبه جناب آقای مهندس نظربیگی را در رابطه با این کنفرانس می توانید در لینک پیوست ملاحظه بفرمایید.
17
چکیده: حضور شرکت مهندسی سباآسانبر نماینده انحصاری آسانسور، پله برقی و درب های اتوماتیک در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران سالن 38 غرفه 34 در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه 1395    >
29
چکیده: هفته ایمنی در سباآسانبر
15
چکیده:
12
چکیده: آدرس جدید شرکت سبا آسانبر
29
چکیده: >
26
چکیده: شرکت kone موفق به جهش به رتبه های بالای لیست 200 شرکت برتر زیست محیطی بین المللی CDP در سال 2015 گردید. >
12
چکیده:
27
چکیده:  لطفا جهت مشاهده ی تصاویر به بخش  گالری تصاویر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مراجعه فرمایید.
15
چکیده: شرکت مهندسی سبا آسانبر (نماینده انحصاری KONE فنلاند در ایران) شما را به بازدید از پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان 18 الی 21 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های تهران سالن 38 غرفه 41 دعوت می نماید. 
19
چکیده: حضور شرکت مهندسی سبا آسانبر در اولین اجلاس سراسری برندهای صنعت ساختمان 18 خرداد ماه 1394  مکان: مرکز همایش های صدا و سیما  زمان:  18 خرداد ماه 1394 شرکت مهندسی سبا آسانبر در این اجلاس مفتخر به دریافت تقدیرنامه نیز گردید.   جهت مشاهده تصاویر به بخش حضور شرکت مهندسی سبا آسانبر در اولین اجلاس سراسری برندهای صنعت ساخت... ادامه »
12
چکیده: حضور شرکت مهندسی سبا آسانبر در یازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش مکان: محل نمایشگاه های بین المللی کیش زمان: 5 الی 8 خرداد ماه 1394 هدف از حضور در نمایشگاه معرفی شرکت مهندسی سبا آسانبر و سبد محصولات برند KONE جهت مشاهده تصاویر به بخش حضور شرکت مهندسی سبا آسانبر در یازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش ر... ادامه »
21
چکیده:
21
چکیده: جهت مشاهده تصاویر به بخش گزارش تصویری سمینار تخصصی معرفی محصولات و دستاوردهای KONE رجوع فرمایید.
25
چکیده: شركت Kone دو تقدیرنامه طراحی محصول IF2014 را برای پنل احضار طبقه لمسی KSP858 و لامپ سقفی کابین آسانسور RL20 دریافت نموده است. جابجایی و عملکرد بصری، محصولات تولید‌کننده فنلاندی آسانسور، پله‌برقی و درب‌های اتوماتیک هیئت داوران را متقاعد نموده است. محصول KSP858 که در بخش «صنعت» مورد تقدیر قرار گرفته، یک پنل انتخاب طبقه برا... ادامه »
20
چکیده:  همواره تحمل هوای نامطبوع در اماکن عمومی در فصل گرما دشوار است و این مشکل با ازدحام جمعیت نیز تشدید میشود. در برخی از ساختمانها، نزدیکی چاه آسانسور به تاسیسات گرمایشی ، تابش مستقیم نور خورشید ، ..... باعث پدید آمدن  شرایط دشوارتری میشود که سیستم فن کابین آسانسور قادر به تهویه مناسب و مطلوب آن نخواهد بود. از طرفی کولرهای گازی ساختمانی به د... ادامه »
11
چکیده:
24
چکیده: مقدمه :   با مرتفع شدن ساختمانها و افزايش طول حرکت آسانسورها، وزن تجهيزات تعليق آسانسور تأثير قابل ملاحظه ای بر عملکرد اين سيستم گذاشته است. بدين معنی که در گذشته به علت وزن قابل توجه طنابها (به دليل طول چاه و تعداد طناب های استفاده شده) در طول حرکت ، وزن سمت قاب وزنه و سمت کابين (با توجه به رابطه تعادل تعريف شده بين آنها) در تعادل با يکديگر... ادامه »
22
چکیده: مهندسان در حال ساخت بلندترین برج جهان در شهر جده عربستان هستند که قرار است به سریع ترین و طولانی ترین آسانسور جهان مجهز شود. برج " پادشاهی" در شمال جده که قرار است در سال 2018 به بهره برداری برسد به سریع ترین آسانسور جهان مجهز خواهد شد که می تواند 10 متر را در یک ثانیه طی کند. با این آسانسور، کاربران می توانند تا 660 متر را در یک حرکت طی ... ادامه »
19
چکیده:   به گزارش شرکت اقتصادی جده به تاریخ 15 خرداد 1393، مالک و مجری بلندترین برج دنیا، برج پادشاهی و شهر پادشاهی در شهرجده ، به ریاست شاهزاده الولید بن طلال السعود، شرکت  KONE را به عنوان عرضه‌کننده‌ی سریع‌ترین و بلندترین آسانسورها برای برج پادشاهی انتخاب کرد. انتظار می‌رود ارتفاع بر... ادامه »
08
چکیده: آیا می دانید بیش از 98% آسانسورهائی که عمر بیش از عمر شرکت بازرسی آسانسور دارند ( آسانسورهای قدیمی ) ، دارای گواهینامه کیفیت استاندارد نیستند ؟ آیا ایمنی کافی در آسانسورهای مورد استفاده خود ، خانواده و فرزندانمان وجود دارد ؟ آیا ترمز اضطراری آسانسور در واقع ضروری به درستی عمل خواهد نمود ؟ آیا سیم بکسلهای آسانسور دچار فرسودگی و پارگی نشده اند ؟ آیا... ادامه »
20
چکیده: سامانه خبری سندیکای آسانسور: رییس کمیته تدوین استاندارد از سطح بالای دوره تخصصی آموزشی مدیران فنی شرکت های طراحی و مونتاژ که در روز هشتم اسفند 1392 برگزار شد خبر داد وگفت که از برگزاری آن کاملا راضی هستم. به گزارش خبرنگار سندیکای آسانسور، مهندس بهروزبه برگزاری کلاس های آموزشی با نظارت واهرم اجرایی سندیکا و اداره کل استاندارداشاره کرد و گفت:  ... ادامه »
20
چکیده: سامانه خبری سندیکای آسانسور: دوره تخصصی آموزشی مدیران فنی شرکت‌های طراحی و مونتاژ برگزار شد . به گزارش خبرنگار سندیکای آسانسور: دومین نشست کلاس های آموزشی  دوره تخصصی آموزشی مدیران فنی شرکت‌های طراحی و مونتاژ برگزار شد .  این دوره آموزشی با هدف آشنایی مدیران فنی با فن آوری های نوین در صنعت آسانسور(گیرلس ، MRL و …) وهمچن... ادامه »
19
عکسهایی از انجام طرح نوروزی شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در برج مشکی
چکیده:
17
مراحل جهانی سازی شركت KONE
چکیده: شرح تاريخ خريد شركت Asea- Graham . افزايش فروش به ميزان 300% . رهبري بازار آسانسور در كشورهاي اسكانديناوي . 19... ادامه »
17
شرکت KONE برای سومین بار متوالی در میان صد شرکت مبتکر جهان قرار گرفت.
چکیده: برای سومین سال متوالی شرکت KONE در رتبه بندی مجله آمریکایی فوربس، درمیان صد شرکت مبتکر جهان قرار گرفت. ادامه »
17
دو جایزه طراحی iF برای محصول KSP 858  و سقف مدل RL20 شرکت KONE
چکیده: جایزه iF در طول 60 سال گذشته به محصولاتی که دارای نوآوری برجسته ای در مقایسه با سایر محصولات باشند تعلق گرفته است. ادامه »
15
عکس هایی از انجام طرح نوروزی شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در پروژه "با م جمشیدیه"
چکیده: عکس هایی از انجام طرح نوروزی شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در پروژه "با م جمشیدیه" ادامه »
10
پایان کنفرانس دو روزه زن، معماری و شهر  به همراه تصاویر از غرفه سبا آسانبر
چکیده: نخستین کنفرانس دو روزه زن، معماری و شهر با هدف معرفی جایگاه زن در شهر و معماری آن در تاریخ 7 و 8 اسفند با حمایت شرکت مهندسی سبا آسانبر در محل مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد. ادامه »
10
تمدید طرح نوروزی Rapid Elevator Cleaning (REC)
چکیده: طرح  Rapid Elevator Cleaning (REC) که در قالب طرح نوروزی و در دو بسته A و  B  به مشتریان محترم ارائه گردید تا پایان فروردین ماه  1393 تمدید شد.  ادامه »
10
KONE RemoteCall - امکانی مدرن برای کاربران آسانسورهای KONE
چکیده: شرکت KONE در راستای افزایش رضایتمندی و تجربه جابجایی متفاوت, سیستمی را طراحی نموده است که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از تلفن همراه آسانسور را احضار نمایند. این سیستم  با نام KONE RemoteCall معرفی گردیده و با سیستم های کنترل مقصد (Destination Control ) قابل ارایه می باشد. نرم افزار های منطبق با پلتفرم iOS و Android طراحی گردیده و از سا... ادامه »
07
تعمیر آسانسور ، سرویس آسانسور و پله برقی KONE  و سایر برندهای معتبر
چکیده: نظر به توانایی های شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در امر  سرویس آسانسور ، تعمیر آسانسور و پله برقی و سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی ، این شرکت آمادگی آن را دارد تا  با اعزام کارشناسان واحد اجرایی خود جهت بررسی وضعیت کارکرد سریهای ایمنی و سایر موارد فنی آسانسور و پله برقی در محل اقدام نموده و نهایتا  خدمات سرویس و نگهداری... ادامه »
06
سریع ترین آسانسورهای جهان
چکیده: سریعترین آسانسور دنیا ، آسانسورهای برج تایپه 101 می باشند که در این برج بیش از 110 دستگاه آسانسور وجود دارد که 34 دستگاه از این آسانسورها به صورت  دبل دک (دو طبقه) و با استفاده از موتورهای خاص شرکت KONE طراحی و ساخته شده‏اند. ادامه »
05
تکنولوژی جدید Direct Drive  در پله برقی های KONE
چکیده: شرکت KONE به عنوان یکی از پیشگامان و نوآورترین شرکت آسانسوری در جهان , تکنولوژی Direct Drive را به صنعت آسانسور و پله برقی جهان معرفی نموده است. ادامه »
03
چکیده: به اطلاع تمامی علاقمندان به همکاری با شرکت مهندسی سبا آسانبر می رساند، این شرکت به منظور تکمیل نیروی متخصص خود از تمامی علاقمندان و افراد واجد شرایط مطابق با فرصتهای شغلی موجود استخدام به عمل می آورد. لذا تمامی فرصتهای شغلی موجود در شرکت مهندسی سبا آسانبر در وب سایت شرکت در  بخش "فرصتهای شغلی" قابل دسترس می باشد و علاقمندان می توانند پ... ادامه »
01
سبا آسانبر حامی مالی نخستین کنفرانس ملی زن، معماری و شهر
چکیده: اولین همایش زن، معماری و شهر توسط شركت هربرز با همكاری مشترك مؤسسه بین المللی مطالعات راهبردی معماری ایران در تاریخ 7 و 8 اسفندماه در مركز همایش های بین المللی رایزن برگزار می شود. شهر و بنا در طول تاریخ بشری بستری مناسب برای تجسم بخشی به باورهای انسانی بوده است؛ از طرفی، تكثر‌گرایی و اجتناب از تبعیض‌های اجتماعی، جنسیتی، سنی، نژادی و غیر... ادامه »
01
خاموشی آسانسورهای برج خلیفه دبی
چکیده: به گزارش روزنامه  ابوظبی، سازنده  Emmar Properties  در دبی تهدید کرد در صورت عدم پرداخت شارژ و هزینه های نگهداری ساختمان توسط ساکنان  دسترسی به امکانات از جمله آسانسور برای ساکنین قطع خواهد شد.    اگرچه در 8 فوریه دسترسی به آسانسور و تهویه مطبوع برای ساکنان به صورت موقت قطع شد ولی سایر امکانات ساختمان از ... ادامه »
01
خرید شرکت یونانی نماینده سرویس تیسن کروپ توسط KONE
چکیده: KONE يك شركت يونانى نماينده سرويس تيسن كروپ  را خريداری کرد تا موقعیت خود را در بازار یونان و قبرس تقویت نماید. Stelios Anastasiades ، مدیرعامل KONE در یونان و قبرس گفت این حرکت نشان دهنده تعهد این شرکت نسبت به حق مردم برای استفاده از جریان حرکت راحت  و روان روزانه بین ساختمانها میباشد. از سال 2004 تاکنون شرکت KONE در ب... ادامه »
30
پرداخت الکترونیکی خدمات سرویس و نگهداری گامی دیگر در راستای رفاه مشتریان شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر
چکیده: شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر (واحد فروش و بازاریابی) برای رفاه حال مشتریان محترم و افزایش رضایتمندی آنها  از این پس علاوه بر روشهای قبلی پرداخت از طرق زیر نیز قادر به دریافت هزینه های خدمات سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی می باشد. ادامه »
26
شرکت KONE برنده فروش 146 دستگاه آسانسور در ترکیه - انکارا
چکیده: شرکت KONE یکی از رهبران جهانی در صنعت آسانسور و پله برقی می باشد که در سال 2013 توانست با فروش خالص سالانه 6.9 میلیارد یورو  و با داشتن بیش از 43000 کارمند در صدر شرکتهای آسانسور و پله برقی جهان قرار گیرد. ادامه »
20
سیستم های اتوماسیون شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر جهت ارائه خدمات برتر سرویس و نگهداری
چکیده: واحد تعمیرات شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر از طریق تلفن پنج رقمی 42378 پاسخگوی مشتریان محترم به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته میباشد و جهت رفع خرابی و موارد اضطراری از طریق برنامه مکانیزه در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام تکنسین تعمیر می نماید. در این سامانه مشتریان شرکت سبا سرویس آسانبر پس از اعلام خرابی ، از طریق پیامک ضمن اطمینان از ث... ادامه »
15
طرح نوروزی شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر
چکیده: شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در راستای ارتقا کیفیت خدمات سرویس و نگهداری و ارائه خدمات متفاوت برای مشتریان محترم اقدام به راه اندازی واحد خدمات خاص نموده است. اولین گام این واحد برگزاری طرح نوروزی در دو بسته A  و B می باشد که با توجه به حجم بالای پروژ ه های شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر و محدودیت خدمات ، الویت با مشتریانی است که سریعت... ادامه »
14
شرکت KONE برنده 4 جایزه  طراحی خوب  (GOOD DESIGN) در سال 2013
چکیده: شرکت KONE برنده 4 جایزه  طراحی خوب  (GOOD DESIGN) در سال 2013 ادامه »
13
بلندترین برج تست آسانسورهای KONE در جهان  در  زیر زمین
چکیده: اتمام ساخت فیلم مستند بی بی سی در مورد بلندترین مرکز تست آسانسورهای  KONE در جهان در Tytyri در معدن Tytyri با عمق 350 متر زیر سطح زمین، یک محیط تست ایده آل فراهم شده است برای تست آسانسور، با ارتفاع 317 متر و حداکثر سرعت 17 متر بر ثانیه ! Going down The lift-testing facility 350m below ground The traditional way to test skyscra... ادامه »
29
شرکت KONE برنده جایزه طراحی  RED DOT AWARD در سال 2012
چکیده: "تجربه توامان حس شکوه و آرامش" شرکت KONE برنده جایزه طراحی RED DOT AWARD شرکت مهندسی سبا آسانبر ... ادامه »
27
سال نو مبارک
چکیده: حلول سال 1392و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد، به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و موفقیت را ازدرگاه خداوند سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم.شرکت مهندسی سبا آسانبر
20
جشن صعود تیم فوتبال سبا برگزار شد
چکیده: چهارشنبه 16 اسفند ورزشگاه شهید کشوری شاهد شادی بازیکنان تیم سبا در کنار مدیران و همکارانشان بود که روز سرد زمستانی را با حضور پرشورشان گرم کردند. بازیکنان تیم ،اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت در محفلی دوستانه صعود تیم سبا به لیگ برتر و نایب قهرمانی در لیگ دسته یک را جشن گرفتند.
15
جشن صعود تیم فوتبال سبا به لیگ برتر
چکیده: جشن صعود تیم فوتبال سبا به لیگ برتر روز چهارشنبه 16/12/1391 راس ساعت 18 در ورزشگاه شهید کشوری برگزار میشود. ادامه »
27
نایب قهرمانی تیم سبا آسانبر
چکیده: روز چهارشنبه 20/10/91 فینال مسابقات لیگ دسته اول برگزار گردید و در یک دیدار کاملا نزدیک دو تیم سبا و خلیج به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم خلیج با گل دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی به برتری رسید . ادامه »
26
ارائه خدمات شبانه روزی سرویس آسانسور
چکیده: شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در راستای ارتقا کیفیت سرویس و خدمات و همچنین افزایش رضایتمندی مشتریان محترم اقدام به راه اندازی شیف شب نموده است. ادامه »
06
سبا آسانبر فینالیست شد.
چکیده: سبا آسانبر 3  -- پارس مینو 0 روز یکشنبه 3/10/91 تیم سبا در مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول تهران به مصاف هم رفتند و در حالی که مسابقه در نیمه اول بدون گل مساوی به پایان رسیده بود و دو بازیکن پارس مینو از زمین اخراج شده بودند , در بین دو نیمه متاسفانه داور توسط بازیکنان و کادر بی اخلاق تیم پارس مینو به طرز شدیدی مورد ضربو شتم قرار گرفت و به همین... ادامه »
موقعیت شما: اخبار
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.