English   |     |  ورود به سايت
شنبه, تير 02, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

 بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 
تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 


 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
  شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک 
معرفی شرکت

شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در سال 1387 تاسیس گردیده است. تمامی سهامداران و مدیران ارشد این شرکت داراي سوابق طولانی در امر طراحی، ساخت و اجراي انواع آسانسور و پله برقی، تدوین استانداردها و تشکیل مجامع صنفی مرتبط در کشور می باشند.

این شرکت با بهره گیري از 142 نفر پرسنل متخصص و آموزش دیده و دارا بودن واحدهاي فنی و تخصصی مانند واحد کنترل کیفیت، واحد ارتباط با مشتریان، واحد انبار ،... بعنوان سازمانی فراگیر و پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی کشور شناخته شده است و پروژه هاي تحت سرویس در بخش خصوصی و دولتی توام با رضایتمندي مشتري بیانگر تواناییهاي فنی، مدیریتی و اقتصادي این شرکت می باشد. از ویژگی های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

•بزرگترین شرکت فعال در خصوص سرویس و نگهداری  آسانسور و پله برقی در ایران
•ارائه سرویس و خدمات در کمترین زمان ممکن
•ارائه خدمات سرویس و نگهداری به حدود 2500دستگاه آسانسور و پله برقی در تهران و شهرستانها
•سرویس پیشگیرانه ماهانه به تفکیک تاریخ انجام سرویس
•ارائه خدمات سرویس و نگهداری کلیه آسانسورها و پله برقی های KONE فنلاند و سایر برندهای معتبر

قابل ذکر است شرکت سبا سرویس آسانبر تنها دارنده دستگاه EVA و DT-5  جهت سنجش میزان ارتعاشات آسانسور در ایران می باشد. آنالیز حرکت آسانسور در سه محور X, Y, Z  و تشخیص دلیل لرزش در آسانسور ها در زمانی بسیار کوتاه توسط این دستگاه به راحتی امکان پذیرمی باشد. شایان ذکر است تکنولوژی دستگاه DT-5  فقط در انحصار شرکت KONE فنلاند بوده که در حال حاضر در اختیار شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر نیز قرار گرفته است. 

موقعیت شما: خدمات > سرویس و نگهداری > معرفی شرکت
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.